Jeffrey Alexander  |  SKU: 278-305DBAC  |  Barcode: 840002597319
Jeffrey Alexander - 305 mm Center-to-Center Brushed Oil Rubbed Bronze Audrey Cabinet Pull - Brushed Oil Rubbed Bronze
Color/Finish: Brushed Oil Rubbed Bronze
Brushed Oil Rubbed Bronze
Most products available to ship within 24-48 hours.
However, some larger items or specialty parts could take longer to ship.
Description
  • Perfect for Kitchens, Baths, Closets, and Furniture
  • Attachment Hardware Included
  • Individually Wrapped to Protect the Product from Damage
  • Lifetime Warranty
  • Features Higher Hand Clearance - Great for Universal Design and Aging in Place
  • Two 8-32 x 1'' and two Break-away Screws (Included)
Specifications
SKU: 278-305DBAC
UPC: 840002597319
Collection: Audrey
Finish: Brushed Oil Rubbed Bronze
Finish Group: Bronze Tones
Width: 0.69 in
Extends: 1.56 in
Weight: 0.25 lbs
Ship Length: 14 in
Ship Width: 2 in
Ship Height: 14 in
Ship Weight: 0.55 lbs
Length: 12.56 in