Zephyr  |  SKU: PRB24C01AS-OD  |  Barcode: 646328008054
Zephyr - Presrv Bev Outdoor Cooler, 24in UC, SS, Lock, 1Z - Stainless Steel
Color/Finish: Stainless Steel
Stainless Steel
Most products available to ship within 24-48 hours.
However, some larger items or specialty parts could take longer to ship.
Description
  • PreciseTemp
  • Active Cooling Technology
  • Vibration Dampening System
  • Door Lock Included
  • Outdoor Rated
  • Full Extension Wire Rack
Specifications
SKU: PRB24C01AS-OD
Model: Zpr-prb24c01as-od
UPC: 646328008054
Collection: Presrv
Finish: Stainless Steel
Finish Group: Steel
Width: 23.88 in
Weight: 97 lbs
Ship Length: 26.4 in
Ship Width: 27.2 in
Ship Height: 36.3 in